01 czerwca 2024

IX Niedziela Zwykła - OGŁOSZENIA

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IX Niedziela Zwykła

2.06.2024 r.


1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcam do udziału w precesjach eucharystycznych. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek odwiedzę chorych od godziny około 8:30.

2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego udekorowania ulic Jasionki i pięknych ołtarzy. Za wszelką sąsiedzką i wzajemną pomoc – Bóg zapłać. Dziękuję również Panu Organiście, scholi, ministrantom, wszystkim dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiaty a także ich rodzicom za ich dopilnowanie. Dziękuję w szczególny sposób OSP z Jasionki za udział w procesji i kierowanie ruchem – Bóg zapłać. GALERIA

5. Dziękuję ODB za przygotowanie serca w koronie cierniowej – dekoracji na czas, gdy oddajemy cześć Sercu Jezusowemu w miesiącu czerwcu.

6. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej Parafii: + Kazimierza Szczurek a także Krzysztofa Bilskiego z d. Szczurek – jego pogrzeb odbędzie się jutro o 15:00. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.

 

Niech dobry Pan Bóg obdarza Was łaskami.