22 czerwca 2024

XII Niedziela Zwykła - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII Niedziela Zwykła

23.06.2024 r.

 

1. Dzisiaj Dzień Ojca. Pamiętajmy dzisiaj o naszych ojcach okazując im życzliwość i otaczając ich modlitwą.

2. Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

3. W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła – składka w tym dniu na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. Zapraszam we wtorek na spotkanie wszystkich chętnych do prowadzenia/animowania śpiewów w czasie liturgii.

5. W środę wieczorem spotkanie dla Wspólnoty Miłosci Miłosiernej.

6. Zapraszam serdecznie na adorację NS w czwartek od godziny 17:00.

7. W połowie września w Dębowcu odbywa się Odpust Parafialny z oddaniem czci Matce Bożej Saletyńskiej. Myślimy o zorganizowaniu tam pielgrzymki. Proszę osoby chętne, aby wstępnie deklarować swoje zainteresowanie w zakrystii, aby można było podjąć niezbędne przygotowania jak np. rezerwacja autokaru.

8. Dziękuję serdecznie wszystkim osobom, które wzięły udział w spotkaniu Diakoni Zaangażowania Duszpasterskiego. Spotkanie jest oczywiście otwarte i zapraszam kolejne i wielkim sercu i dyspozycyjności. Kolejne spotkanie odbędzie się początkiem września.

9. Trwają prace na naszym cmentarzu parafialnym. Zostało ukończone zasadnicze ogrodzenie i jak widać znacząco powiększyła się powierzchnia grzebalna. Prace jednak nie zostały ukończone i nadal proszę o szczególną uwagę i ostrożność. Przed nami w najbliższym czasie dokończenie mostków do wejść na cmentarz a w dalszym terminie założenie furtek i bramy.

10.Zapraszamy i zachęcamy parafian z całego dekanatu na Film. Dzisiaj o godz. 19.00 na ekranie Domu Parafialnego w Dukli - Farze zostanie wyświetlony francuski film pt. „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”. Tak jak kiedyś „Cristiada”, tak dziś „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć” może być inspiracją dla wyznawców Jezusa, którzy zmuszeni są walczyć za wiarę z wrogimi ideologiami. Film przeznaczony jest dla osób powyżej lat 15.

 

Niech dobry Pan Bóg obdarza Was łaskami.